Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /www/d/r/u31066/public_html/_sub/galeria/include/init.inc.php on line 38

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/d/r/u31066/public_html/_sub/galeria/include/functions.inc.php on line 391
Art Gallery - Registrácia nového užívateľa
Hlavná stránka galérie
www.galeria.dreamspace.sk

Art Gallery

Fotografie, obrázky, maľby


Zoznam galérií :: Registrovať sa :: Prihlásiť
Najnovšie obrázky :: Posledné komentáre :: Najprezeranejšie :: Najlepšie hodnotené :: Obľúbené :: Vyhľadávanie

Podmienky a pravidlá

Administrátori galérie Art Gallery si vyhradzujú právo zásahu do obsahu galérie, ako sú napr. komentáre, mazanie obrázkov, apod., prípadne ich úprava, ak budú obrázky, alebo komentáre nahrané užívateľom porušovať pravidlá galérie alebo dobré mravy a zákony. Administrátori tejto galérie sa dištancujú od prípadného závadného obsahu nahraného do galérie užívateľom.

Vlastníkom dát v galérii sú ich autori. Administrátori predpokladajú, že na server sú umiestňované užívateľmi iba tie obrázky, ku ktorým má užívateľ autorské práva.

Súhlasíte, že nebudete posielať žiaden závadný materiál, rovnako ani vulgárne a obscénne obrázky alebo komentáre, alebo akýkoľvek materiál vzbudzujúci nenávisť, rasizmus, alebo iný materiál porušujúci zákony. Súhlasíte, že administrátori Art Gallery majú právo zmazať, prípadne upraviť akýkoľvek materiál kedykoľvek to uznajú za vhodné. Vložené informácie budú uložené na serveri a v databáze a nebudú poskytnuté žiadnej tretej strane bez Vášho súhlasu. Administrátori servera nie sú zodpovední, ani nebudú ručiť za dáta uložené na serveri, ak z akéhokoľvek dôvodu dôjde k strate dát na tomto serveri.

Užívateľom nahrané obrázky budú zviditeľnené v galérii po potvrdení administrátorom. Administrátori galérie si vyhradzujú právo výberu a uverejnenia nahraného obrázku (fotografie, obrazu, maľby). Veľkosť nahrávaného obrázku nesmie presiahnuť 120KB a dĺžka strany obrázku je obmedzená na max. 800px.

Tieto stránky využívajú k uloženiu užívateľských dát cookies. Cookies slúžia len pre zvýšenie komfortu pri používaní tejto aplikácie. Emailová adresa slúži len pre potvrdenie vašich údajov a zaslanie hesla.

Kliknutím na 'Súhlasím' súhlasíte s vyššie uvedenými pravidlami.